Lokalavdelinger

Flere hundre frivillige jobber gratis på fritiden sin med praktisk og politisk dyrevern i våre lokalavdelinger.

Våre 28 lokalavdelinger strekker seg fra Finnmark i nord og helt ned til Mandal i sør. Er du usikker på hvilken lokalavdeling som er nærmest deg, kan du bruke vår kartfunksjon. Under finner du listen over alle våre lokalavdelinger og kontaktinformasjon.

AvdelingKontaktpersonEpostTelefonAdresse
Bergen og HordalandInger Johanne Graffdb.bergen.hordaland@gmail.com95 45 77 76

Bekkjarvikveien 1, 5114 Tertnes
BodøVibeke Wensell Hakkebodyrebeskyttelsen.norge.bodo@gmail.com40 09 11 29

Terminalveien 2, 8004 Bodø
Drammen og omlandAud Vogt Johansenpost@ddoo.no95 92 41 37

Postboks 4109, 3005 Drammen
FarsundEva-Lotta Kultorpdnfarsund@gmail.com

Postboks 137, 4558 Vanse
FinnmarkKatrine Larsendbfinnmark@gmail.com98 44 75 92

Postboks 2272, 9508 Alta
FlekkefjordMonica Skailandhjelpdyrene@gmail.com

Postboks 186, 4402 Flekkefjord
Fredrikstad og omegnSolgun Øverenginfo@frdb.no48 06 69 78

Kirkeveien 39, 1664 Rolvsøy
Gjøvik/TotenInger Malestuendyrebeskyttelsengt@gmail.com45 26 77 61

Skausnaret 1, 2818 Gjøvik
HadelandKristin Bjerkåsdnhadeland@gmail.com61 32 32 00

Postboks 218, 2711 Gran
HarstadRita Øienkontakt@dyrebeskyttelsen-harstad.no90 97 67 20

Nerbotnveien 1, 9407 Harstad
HaugalandElisabeth Ellingsendnhaugaland@gmail.com91 79 05 35

Postboks 212, 4299 Avaldsnes
HedmarkVivian Nikolaisendnhedmark@gmail.com41 36 41 79

Postboks 32, 2101 Skarnes
KongsbergMarianne Bøendyrebeskyttelsennorgekongsberg@gmail.com47 24 32 71

Postboks 836, 3606 Kongsberg
Lillehammer og omegnNina Jørstadlillehammer@dyrebeskyttelsen.no93 84 86 39

Postboks 15, 2601 Lillehammer
Lofoten og VesterålenMariell C. Hansendyrebeskyttelsen.love@gmail.com48 42 85 85/48 42 86 86

Postboks 348, 8384 Andenes
MandalAnne Lise Skoie Risøen
mandal@dyrebeskyttelsen.no45 05 80 04

Heslandsveien 324, 4517 Mandal
Midt-TromsGry Iren Elvelund Nyheimdyrebeskyttelsen.midt.troms@gmail.com98 18 67 67

Postboks 77, 9305 Finnsnes
Mo i RanaLene Rasmussendbmoirana@gmail.com91 88 93 20

Postboks 1257, 8602 Mo i Rana
Møre og RomsdalRagnhild Kirkholm
post@dbmr.no41 24 14 67

CO/ Roger Stormo, Einerskaret 24, 6521 Frei
Nord-JærenElise Sjøthun Halvorsennord-jaeren@dyrebeskyttelsen.no40 53 79 07

Øksnevarden 1, 4352 Kleppe
Nord-TrøndelagTone I. Lundsaunetdb.nordtrondelag@gmail.com40 55 09 67

Postboks 17, 7701 Steinkjær
Oslo og AkershusCathrine Melby Fredriksenpost@dooa.no23 13 45 45

Mosseveien 226, 1169 Oslo
RingerikeHeidi Halvorsenpost@dyrebeskyttelsenringerike.no98 04 72 12

Vemeveien 141, 3534 Sokna
Sandefjord-LarvikVigdis Gyring
dbsandefjordlarvik@gmail.com46 84 38 99

Roveveien 174, 3233 Sandefjord
Sogn og FjordaneJannike Nessestrandpost@dyrebeskyttelsen-sfj.no41 24 40 02

Postboks 626, 6804 Førde
Sør-TrøndelagTorunn Vingsandsor-trondelag@dyrebeskyttelsen.no95 22 52 75

Postboks 1429 Leangen, 7444 Trondheim
TromsøTherese Simonsen Ryedyrebeskyttelsen.tromso@gmail.com90 52 40 47 / 97 01 21 41

Postboks 493, 9255 Tromsø
Tønsberg-HortenÅshild Karlsenpost@dbth.no33 07 08 00

Pauliveien 190, 3185 Skoppum

Bergen og Hordaland

Kontaktperson: Inger Johanne Graff
E-post: db.bergen.hordaland@gmail.com
Telefon: 95 45 77 76
Adresse: Bekkjarvikveien 1, 5114 Tertnes

Bodø

Kontaktperson: Vibeke Wensell Hakkebo
E-post: dyrebeskyttelsen.norge.bodo@gmail.com
Telefon: 40 09 11 29
Adresse: Terminalveien 2, 8004 Bodø

Drammen og omland

Kontaktperson: Aud Vogt Johansen
E-post: post@ddoo.no
Telefon: 95 92 41 37
Adresse: Postboks 4109, 3005 Drammen

Farsund

Kontaktperson: Eva-Lotta Kultorp
E-post: dnfarsund@gmail.com
Telefon: 97 79 29 94
Adresse: Postboks 137, 4558 Vanse

Finnmark

Kontaktperson: Katrine Larsen
E-post: dbfinnmark@gmail.com
Telefon: 98 44 75 92
Adresse: Postboks 2272, 9508 Alta

Flekkefjord

Kontaktperson: Monica Skailand
E-post: hjelpdyrene@gmail.com
Telefon:
Adresse: Postboks 186, 4402 Flekkefjord

Fredrikstad og omegn

Kontaktperson: Solgun Øvereng
E-post: info@frdb.no
Telefon: 48 06 69 78
Adresse: Kirkeveien 39, 1664 Rolvsøy

Gjøvik/Toten

Kontaktperson: Inger Malestuen
E-post: dyrebeskyttelsengt@gmail.com
Telefon: 45 26 77 61
Adresse: Skausnaret 1, 2818 Gjøvik

Hadeland

Kontaktperson: Kristin Bjerkås
E-post: dnhadeland@gmail.com
Telefon: 61 32 32 00
Adresse: Postboks 218, 2711 Gran

Harstad

Kontaktperson: Rita Øien
E-post: kontakt@dyrebeskyttelsen-harstad.no
Telefon: 90 97 67 20
Adresse: Nerbotnveien 1, 9407 Harstad

Haugaland

Kontaktperson: Elisabeth Ellingsen
E-post: dnhaugaland@gmail.com
Telefon: 91 79 05 35
Adresse: Postboks 212, 4299 Avaldsnes

Hedmark

Kontaktperson: Vivian Nikolaisen
E-post: dnhedmark@gmail.com
Telefon: 41 36 41 79
Adresse: Postboks 32, 2101 Skarnes

Kongsberg

Kontaktperson: Marianne Bøen
E-post: dyrebeskyttelsennorgekongsberg@gmail.com
Telefon: 47 24 32 71
Adresse: Postboks 836, 3606 Kongsberg

Lillehammer og omegn

Kontaktperson: Nina Jørstad
E-post: lillehammer@dyrebeskyttelsen.no
Telefon: 93 84 86 39
Adresse: Postboks 15, 2601 Lillehammer

Lofoten og Vesterålen

Kontaktperson: Mariell C. Hansen
E-postdyrebeskyttelsen.love@gmail.com
Telefon: 48 42 85 85/48 42 86 86
Adresse: Postboks 348, 8483 Andenes

Mandal

Kontaktperson: Anne Lise Skoie Risøen
E-post: mandal@dyrebeskyttelsen.no
Telefon: 45 05 80 04
Adresse: Heslandsveien 324, 4517 Mandal

Midt-Troms

Kontaktperson: Gry Iren Elvelund Nyheim
E-post: dyrebeskyttelsen.midt.troms@gmail.com
Telefon: 98 18 67 67
Adresse: Postboks 77, 9305 Finnsnes

Mo i Rana

Kontaktperson: Lene Rasmussen
E-post: dbmoirana@gmail.com
Telefon: 91 88 93 20
Adresse: Postboks 1257, 8602 Mo i Rana

Møre og Romsdal

Kontaktperson: Ragnhild Kirkholm
E-post: post@dbmr.no
Telefon: 41 24 14 67
Adresse: CO/ Roger Stormo, Einerskaret 24, 6521 Frei

Nord-Jæren

Kontaktperson: Elise Sjøthun Halvorsen
E-post: nord-jaeren@dyrebeskyttelsen.no
Telefon: 40 53 79 07
Adresse: Øksnevarden 1, 4352 Kleppe

Nord-Trøndelag

Kontaktperson: Tone I. Lundsaunet
E-post: db.nordtrondelag@gmail.com
Telefon: 40 55 09 67
Adresse: Postboks 17, 7701 Steinkjer

Oslo og Akershus

Kontaktperson: Cathrine Melby Fredriksen
E-post: post@dooa.no
Telefon: 23 13 45 45
Adresse: Mosseveien 226, 1169 Oslo

Ringerike

Kontaktperson: Heidi Halvorsen
E-post: post@dyrebeskyttelsenringerike.no
Telefon: 98 04 72 12
Adresse: Vemeveien 141, 3534 Sokna

Sandefjord-Larvik

Kontaktperson: Vigdis Gyring
E-post: dbsandefjordlarvik@gmail.com
Telefon: 46 84 38 99
Adresse: Roveveien 174, 3233 Sandefjord

Sogn og Fjordane

Kontaktperson: Jannike Nessestrand
E-post: post@dyrebeskyttelsen-sfj.no
Telefon: 41 24 40 02
Adresse: Postboks 626, 6804 Førde

Sør-Trøndelag

Kontaktperson: Torunn Vingsand
E-post: sor-trondelag@dyrebeskyttelsen.no
Telefon: 95 22 52 75
Adresse: Postboks 1429 Leangen, 7444 Trondheim

Tromsø

Kontaktperson: Therese Simonsen Rye
E-post: dyrebeskyttelsen.tromso@gmail.com
Telefon: 90 52 40 47 / 97 01 21 41
Adresse: Postboks 493, 9255 Tromsø

Tønsberg-Horten

Kontaktperson: Åshild Karlsen
E-post: post@dbth.no
Telefon: 33 07 08 00
Adresse: Pauliveien 190, 3185 Skoppum